ASO Toyota – badania i statystyki

Od czego zależy wybór modelu samochodu przy jego zakupie? To pytanie wydaje się być na swój sposób dość dziwne. Dlaczego? Z pewnością dlatego, że każdy ma inny gust i to przeważnie będzie od niego zależało, jaki samochód wybierze dana osoba. Kolejnym czynnikiem będzie przeznaczenie danego samochodu, gdyż inny samochód kupi osoba młoda, a inny osoba, która ma już liczną rodzinę. Ostatnim czynnikiem, który nie ma co ukrywać jest wręcz najważniejszy (o ile nie najważniejszy jest cena).

Polacy zdają się najczęściej zwracać uwagę na właśnie ten ostatni z wymienionych czynników, jakim jest cena.Przez właśnie pieniądze wybierają oni często pojazdy z tzw. „średniej i wysokiej klasy”. Licznie odwiedzają oni salon Toyota Kraków, gdzie mogą kupić właśnie samochód w owym średnim przedziale cenowym. Badania prowadzone w Toyota ASO pokazują, że pojazdy właśnie tego segmentu są kupowane najczęściej, a ich naprawa jest najtańsza.

Fakty te sprawiają, że jeśli kupimy auto w Autoryzowanej Stacji Obsługi będzie ono wymagało mniejszych nakładów finansowych niżeli auto nowe bądź używane z komisu czy innej placówki. ASO to bardzo dobra propozycja dla każdego kto ceni wygodę i bezpieczeństwo.

Zapisz

Zapisz