Czym charakteryzują się opony Kleber Krisalp HP3 205/55r16?

Zimowe opony Kleber Krisalp HP3 205/55r16 zapewniają przede wszystkim kierowcom doskonałe prowadzenie samochodu, a także niezwykły komfort jazdy po zaśnieżonych drogach.

Największe zalety opon kleber krisalp hp3 205/55r16?

Opona kleber krisalp hp3 205/55r16 ma kierunkową ilość bieżników ze specjalnymi rowkami w kształcie litery V. Gwarantuje to bardzo pewne prowadzenie samochodu nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych. 

Rowki rynnowe TOBOGGAN cechują się przede wszystkim bardzo dużą skutecznością. W bardzo krótkim czasie sąwstanie odprowadzić z powierzchni opony zarówno wodę, jak i błoto pośniegowe. Pozwala to zredukować ewentualną możliwość aquaplaningu.

Z kolei bardzo dokładnie zoptymalizowana rzeźba bieżnika z duża liczbą lamelek wpływa na skrócenie drogi hamowania samochodu. Kierowcy prowadzi się także auto zdecydowanie pewniej na śliskiej nawierzchni. 

opona kleber

Co jeszcze wyróżnia opony Kleber Krisalp HP3?

Konstruktorzy opon opony Kleber Krisalp HP3 205/55r16 nie zapomnieli również o równomiernym rozłożeniu nacisku na bieżnik. W ten sposób będzie się on zużywał równomiernie. Z kolei mieszanka gumy i elastomerów funkcjonalnych będzie elastyczna nawet w bardzo niskich temperaturach powietrza. Mieszanka dodatkowo wpłynie na skrócenie drogi hamowania na oblodzonej drodze. Użytkownicy muszą również uwzględnić bardzo ważny fakt. Niska waga opon w połączeniu z bardzo wysoką odporność na różnego rodzaju ścierania spowodują, że koszty eksploatacji opon Kleber Krisalp HP3 będą niższe w porównaniu do poprzedniej wersji.