Dlaczego Yaris to auto dla kobiet?

Często powtarza się opinia, że Toyota Yaris to idealny samochód dla kobiety. Dlaczego akurat Panie tak upodobały sobie i cenią ten model japońskiego koncernu?

Fotel. Wysoko umieszczona pozycja za kierownicą, to coś, za co kobiety uwielbiają ten model. Wygodna perspektywa z punktu widzenia kierowcy zwiększa w dużym stopniu widoczność, a tym samym komfort prowadzenia.

Sylwetka. Najczęściej pojawiające się określenia tego samochodu to „zgrabny”, „filigranowy”, „pełen wdzięku”, „kształtny”. Kobiety doceniają charakterystyczną linię nadwozia i kolorystykę tej toyoty. Parkowanie. Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary jest to auto wprost stworzone do parkowania w gąszczu miejskich dróg i na zatłoczonych parkingach pod marketami. Yaris zawsze się gdzieś „wciśnie” i to w zgrabnym stylu.

Bezawaryjność. Ze względu na to, że Anwa Toyota Yaris Kraków należy do najmniej awaryjnych samochodów, Panie nie są zmuszane do odwiedzin serwisów lub przymusowe wykłady na temat wahaczy. Poza tym, więcej zostaje w portfelu.

Bezpieczeństwo. To element bardzo ważny dla kobiet. Konstrukcja samochodu i system rozmieszczenia poduszek zapewnia bezpieczeństwo podczas kraksy, natomiast systemy kontroli trakcji pozwolą tej kraksy uniknąć.

Zapisz