Toyota Land Cruiser

Toyota – samochód dla każdego

Geneza samochodów terenowych Toyoty sięga czasów powojennych. Wtedy Land Cruiser był samochodem przede wszystkim do zadań terenowych, jednakże dzisiaj jest to wszechstronny i wygodny pojazd nie tylko dla osób poruszających się po bezdrożach. Każdy kto siada za kierownicą tego samochodu potrafi docenić niesamowitą łatwość z jaką się on prowadzi. Kokpit jest intuicyjny, dlatego też nic nie rozprasza kierowcy podczas jazdy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Nowoczesne samochody, takie jak Toyota Land Cruiser Kraków, wyposażone są w najnowsze systemy, które gwarantują bezpieczeństwo podróżnym. Poczucie bezpieczeństwa zapewnia przede wszystkim napęd na cztery koła, który zapewnia bardzo dobre właściwości jezdne tego samochodu niezależnie od warunków atmosferycznych czy drogowych. Ten napęd jest niezastąpiony, przede wszystkim dla osób które wybierają się zimą w góry. Kierowce wspomagają również systemy ABS + EBD.

Wyposażenie

Toyota, zależnie od wybranej wersji, stara się odpowiednio wyposażyć swoje samochody w elementy, na które zwracają uwagę potencjalni klienci. W dzisiejszym świecie liczy się przede wszystkim prostota obsługi oraz wygoda. Pożądanym rozwiązaniem w dzisiejszych samochodach jest na przykład system inteligentnego kluczyka, który pozwala na otwieranie a także uruchamiania samochodu bez użycia kluczyka (wystarczy go mieć przy sobie, np. w kieszeni).

Zapisz

Zapisz